Czartek, 14:01. Nie spię…

Nie mogę spać w nocy

Budzę się około pierwszej i nie śpię

Znów czuję wewnętrzny strach

No, to jest moja „korzyść” :-(

Na terapii rozmawialiśmy też o FB, o blokowaniu mojego konta, o ukrywaniu…

ZNÓW O UKRYWANIU!!!

Dlaczego to JA mam się ukrywać??? Likwidować konta FB i udawać, że nie istnieje???

A on?

Schizofrenik i oprawca żyje sobie bardzo wygodnie i wciąż obserwuje

To globalna paranoja

Jak w tym kawale o uciekających ludziach, których gonił jeden rozjuszony chuligan. Kidy zapytano dlaczego wszyscy uciekają, przecież on jest jeden, ktoś z uciekających odpowiedział: „A wiadomo komu w mordę przywali?”

Więc dalej mam uciekać?

Ale ja już nie chcę, nie mam zamiaru i nie mam zamiaru niczego likwidować i usuwać. Owszem zablokowałam konkretne osoby, ale nie wiadomo z kim jeszcze przebywa w szpitalu i kto ma utworzone konto na FB.

Jestem rozbita i niewyspana.

Wczoraj bierzmowanie u córki i mojej grupy. Poszłam. Spełniłam swoje obowiązki jako animator. Gnojki nawet nie powiedziały dzień dobry. Wszystko się im należy. Oni mogą być chamscy a ja mam występować z pozycji służącej. Więc z pięknym uśmiechem dopełniłam ostatnie formalności. Odebrałam drobny upominek od księdza, który był odpowiedzialny za sakrament. Książkę dostali też inni animatorzy. Jedną różę od dziewczyn, które w moje grupie nie sprawiały żadnych problemów i po mszy poszłam do samochodu. Córka przyszła po zdjęciach. Powiedziała, że rodzice czekają na mnie w kościele z kwiatami i prezentem. O nie! Od chamskich rodziców nie mam zamiaru odbierać żadnych upominków. Oni mi już podziękowali tydzień temu, wylewając na mnie krzyki i okazując chamską postawę. Prezenciki niech w sobie wezmą sami.

Jedna rzecz bardzo mi się spodobała. Ksiądz wyczytał moje panieńskie nazwisko. Boże, jak ono pięknie zabrzmiało w kościele. Leciałam po tę książkę jak na skrzydłach.

Tak, bardzo chciałabym wrócić do swojego nazwiska. Odzyskać wolność! Dla siebie samej!!

Jutro mam spotkanie z adwokatką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>